HRVATSKI
SHOW DANCE
SAVEZ

Vijesti

SATNICA NATJECANJA DRŽAVNO PRVENSTVO - OSIJEK, 13. - 14. 05. 2017

11.05.2017.

Državno prvenstvo možete pratiti uživo putem linka http://rekreacija.hr/livestream

SUBOTA 13.05.2017

8.30-9.30 Probe za step grupe i formacije juniori A i B kategorija
(svaka grupa i formacija po 2 minute)
9.30-12.10 1/2 finale Juniori Step trio A kategorija
Finale Juniori Step pojedinci A kategorija
Finale Juniori Step grupe B kategorija
Finale Juniori Step trio A kategorija
Finale Juniori Step grupe A kategorija
Finale Juniori Step formacije A kategorija
Finale Juniori Step formacije B kategorija
Proglašenje
12.10-13.30 Probe
(svaka grupa i formacija po 2 minute)
13.30-17.10 Finale Djeca Show pojedinke A kategorija
Finale Juniori Show pojedinke A kategorija
Finale Mini Kids Show pojedinke B kategorija
Finale Djeca Show formacije B kategorija
1/2 finale Juniori Modern pojedinke A kategorija
Finale Djeca Modern pojedinke A kategorija
Finale Juniori Modern pojedinke A kategorija
Finale Juniori Modern pojedinci A kategorija
Finale Djeca Jazz pojedinke A kategorija
Finale Juniori Jazz pojedinke A kategorija
Finale Juniori Jazz pojedinci A kategorija
Proglašenje
17.10-22.00 Defile
Finale Juniori Show formacije B kategorija
Finale Juniori Show formacije A kategorija
Finale Djeca + Juniori Bachata parovi A kategorija
Finale Dje+Jun+Sen Salsa parovi A kategorija
Finale Juniori+Seniori Disco fox parovi A kategorija
Finale Djeca Salsa pojedinke A kategorija
Finale Juniori Show grupe A kategorija
Finale Juniori Modern grupe B kategorija
Finale Juniori Modern grupe A kategorija
Proglašenje
Finale Juniori Jazz grupe A kategorija
Finale Juniori Salsa pojedinke A kategorija
Finale Juniori Modern formacije A kategorija
Finale Seniori Salsa pojedinke A kategorija
Finale Juniori Show parovi A kategorija
Finale Juniori Jazz parovi A kategorija
Finale Juniori Modern parovi A kategorija
Proglašenje
NEDJELJA 14.05.2017

08.30-10.00


Probe (djeca mg i form 3min, snr form 1min)
10.00-15.30 Finale Djeca Step pojedinke B kategorija
1/2 finale Juniori Step pojedinke A kategorija
Finale Djeca Step pojedinke A kategorija
Finale Seniori Step pojedinke A kategorija
Finale Juniori Step pojedinke A kategorija
Finale Djeca Step pojedinci A kategorija
Finale Seniori Step pojedinci A kategorija
1/2 finale Juniori Step parovi A kategorija
Finale Djeca Step parovi A kategorija
Finale Seniori Step parovi A kategorija
Finale Juniori Step parovi A kategorija
Finale Djeca Step trio A kategorija
Finale Seniori Step trio A kategorija
Proglašenje
Finale Djeca Step grupe B kategorija
Finale Djeca Step grupe A kategorija
Finale Seniori Step grupe A kategorija
Finale Djeca Step formacije B kategorija
Finale Seniori 2 Step formacije A kategorija
Finale Djeca Step formacije A kategorija
Finale Seniori Step formacije A kategorija
Finale Seniori 2 Step grupe A kategorija
Proglašenje
15.30-17.00 Probe (djeca mg i form 3min, snr form 1min)
17.00-21.45 Finale Mini kids Step pojedinke A kategorija
Finale Djeca Show grupe B kategorija
Finale Mini kids Show pojedinke A kategorija
Finale Djeca Show grupe A kategorija
Finale Seniori Modern grupe A kategorija
Finale Djeca Show formacije A kategorija
Proglašenje
Finale Djeca Modern formacije A kategorija
Finale Seniori Modern formacije A kategorija
Finale Djeca Jazz grupe A kategorija
Finale Djeca Modern grupe A kategorija
Finale Djeca Show parovi A kategorija
Finale Seniori Jazz grupe A kategorija
Proglašenje
Finale Seniori 2 Modern grupa A kategorija
Finale Seniori Modern parovi A kategorija
Finale Seniori Jazz formacije A kategorija
Finale Djeca Jazz parovi A kategorija
Finale Seniori Show pojedinke A kategorija
Finale Djeca Modern parovi A kategorija
Finale Seniori Modern pojedinke A kategorija
Finale Seniori 2 Show formacije A kategorija
Finale Seniori Jazz parovi A kategorija
Finale Seniori Jazz pojedinke A kategorija
Proglašenje