HRVATSKI
SHOW DANCE
SAVEZ

Vijesti

SATNICA PRVENSTVA HRVATSKE U PLESU 2018.

11.06.2018.
Medium 25. prvenstvo hrvatske u plesudodaj naslov  1

16.-19.06.2018 , Split, Spaladium arena

SUBOTA 16.06.2018

08.00-08.30 Preuzimanje startnih brojeva
Kvalifikacije Break dance pojedinci djeca Akategorija/B kategorija
Kvalifikacije Break dance pojedinke djeca A kategorija
1/8 finala Break dance pojedinci djeca Akategorija/B kategorija
1/4 finale Break dance pojedinke djeca A kategorija
1/4 finale Break dance pojedinci djeca Akategorija/B kategorija
1/2 finale Break dance pojedinke djeca A kategorija
1/2 finale Break dance pojedinci djeca B kategorija
1/2 finale Break dance pojedinci djeca A kategorija
1/2 finale Hip-hop pojedinke djeca A kategorija
Finale Break dance pojedinci mini kids A kategorija
Battle za 3. mjesto Break dance pojedinke djeca A kategorija
Battle za 3. mjesto Break dance pojedinci djeca B kategorija
Battle za 3. mjesto Break dance pojedinci djeca A kategorija
Finale Hip-hop pojedinke djeca A kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance pojedinke djeca B kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance pojedinke djeca A kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance pojedinci djeca B kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance pojedinci djeca A kategorija
Proglašenje break dance pojedinke i pojedinci mini kids i djeca A i B
i hip-hop pojedinke djeca A i B
1/2 finale Hip-hop parovi djeca A kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance timovi djeca A kategorija
Finale Hip-hop parovi djeca A kategorija
Proglašenje break dance timovi i hip-hop parovi djeca A
Probe break dance formacije i hip-hop grupe djeca (po 3 minute)
Kvalifikacije Break dance formacije djeca A kategorija
Finale Hip-hop grupe djeca A kategorija
Battle za 3. mjesto Break dance formacije djeca A kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance formacije djeca A kategorija
Proglašenje hip-hop grupe i break dance formacije djeca A
15.00-16.00

Probe break dance formacije i hip-hop grupe juniori (po 3 minute)

16.00-23.00

Defile

Finale Street show formacije seniori A kategorija
Kvalifikacije Break dance formacije juniori A kategorija
Finale Hip-hop grupe juniori B kategorija
Finale Hip-hop grupe juniori A kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance formacije juniori A kategorija
1/4 finale Hip-hop pojedinke juniori A kategorija
Kvalifikacije Break dance pojedinci juniori Akategorija/B kategorija
1/2 finale Hip-hop pojedinke juniori B kategorija
1/2 finale Hip-hop pojedinke juniori A kategorija
Finale Hip-hop pojedinci juniori A kategorija
Finale Hip-hop pojedinke juniori B kategorija
Finale Hip-hop pojedinke juniori A kategorija
1/8 finala Break dance pojedinci juniori A kategorija
Proglašenje hip-hop pojedinci i pojedinke juniori A i B
1/4 finale Hip-hop parovi juniori A kategorija
1/4 finale Break dance pojedinci juniori A kategorija/B kategorija
1/2 finale Hip-hop parovi juniori B kategorija
1/2 finale Hip-hop parovi juniori A kategorija
1/2 finale Break dance pojedinci juniori B kategorija
1/2 finale Break dance pojedinci juniori A kategorija
Finale Hip-hop parovi juniori B kategorija
Finale Hip-hop parovi juniori A kategorija
Battle za 3. mjesto Break dance pojedinci juniori B kategorija
Battle za 3. mjesto Break dance pojedinci juniori A kategorija
Proglašenje hip-hop parovi juniori A i B
Battle za 1. mjesto Break dance pojedinke juniori A i B kategorija
Kvalifikacije Hip-hop pojedinci battle juniori A kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance pojedinci juniori B kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance pojedinci juniori A kategorija
1/4 finale Hip-hop pojedinci battle juniori A kategorija
Proglašenje break dance pojedinci i pojedinke juniori A i B
1/2 finale Hip-hop pojedinci battle juniori A kategorija
Battle za 1. mjesto Break dance timovi juniori A kategorija
Battle za 3. mjesto Hip-hop pojedinci battle juniori A kategorija
Battle za 1. mjesto Hip-hop pojedinci battle juniori A kategorija
Proglašenje break dance timovi i hip-hop battle pojedinci juniori

NEDJELJA 17.06.2018

08.00-09.00

Preuzimanje startnih brojeva i probe

i step grupe juniori (po 1 minutu)
1/2 finale Step pojedinke juniori A kategorija
Finale Step pojedinci juniori A kategorija
Finale Step pojedinke seniori A kategorija
Finale Step pojedinci seniori A kategorija
Finale Step pojedinke juniori A kategorija
Proglašenje step pojedinke i pojedinci juniori i seniori
Finale Step formacije djeca A kategorija
1/2 finale Step parovi juniori A kategorija
Finale Step parovi seniori A kategorija
Finale Step parovi juniori A kategorija
Finale Step grupe djeca B kategorija
Finale Step grupe djeca A kategorija
Proglašenje step formacije djeca, parovi juniori i seniori i formacije djeca
1/2 finale Step trio juniori A kategorija
Finale Step trio djeca A kategorija
Finale Step trio seniori A kategorija
Finale Step trio juniori A kategorija
Proglašenje step trio djeca, juniori i seniori
Finale Step pojedinke djeca B kategorija
Finale Step parovi djeca B kategorija
Finale Step parovi mini kids A kategorija
Finale Step parovi djeca A kategorija
Finale Step grupe juniori B kategorija
Finale Step grupe juniori A kategorija
Proglašenje step pojedinke djeca B, parovi djeca A i grupe juniori A i B
15.00-16.30

Probe

16.30-19.30

Defile

1/2 finale Step pojedinke djeca A kategorija
Finale Step pojedinci djeca A kategorija
Finale Step grupe seniori A kategorija
Finale Step pojedinke djeca A kategorija
Proglašenje step grupe seniori, pojedinke i pojedinci djeca
Finale Step formacije seniori 2 A kategorija
Finale Step formacije juniori B kategorija
Proglašenje step produkcije, step formacije seniori 2 i juniori B
Finale Step formacije seniori A kategorija
Finale Step formacije juniori A kategorija
Proglašenje step formacije juniori i seniori
19.30-20.15

Postavljanje poda i probe

Finale Trbušni ples pojedinke juniori A kategorija
Finale Show pojedinci seniori A kategorija
Finale Salsa pojedinci juniori A kategorija
Proglašenje trbušni ples juniori, show pojedinci seniori, salsa pojedinci juniori
i show grupe seniori 2
Finale Disco Fox parovi seniori A kategorija
Finale Modern grupe seniori A kategorija
Finale Bachata pojedici juniori A kategorija
Finale Show formacije seniori 2 A kategorija
Finale Show grupe seniori B kategorija
Finale Show grupe seniori A kategorija
Proglašenje bachata pojedinci juniori, modern grupe seniori, show formacije
seniori 2 i show grupe seniori
Finale Salsa parovi seniori A kategorija
Finale Show formacije seniori A kategorija
Proglašenje salsa parovi i show formacije seniori

PONEDJELJAK 18.06.2018

09.00-10.00

Preuzimanje startnih brojeva

10.00- 15.00
1/2 finale Show pojedinke djeca A kategorija
Finale Show poijedinci djeca A kategorija
1/2 finale Show pojedinke juniori A kategorija
Finale Show pojedinke djeca B kategorija
Finale Show pojedinke djeca A kategorija
Finale Show pojedinci juniori A kategorija
Finale Show pojedinke juniori A kategorija
Proglašenje show pojedinci i pojedinke djeca i juniori A i B
1/2 finale Show parovi djeca A kategorija
1/2 finale Show parovi juniori A kategorija
Finale Acro Dance Pojedinke djeca A kategorija
Finale Show parovi djeca B kategorija
Finale Show parovi djeca A kategorija
Finale Show parovi juniori B kategorija
Finale Show parovi juniori A kategorija
Proglašenje show parovi djeca i juniori A i B
15.00-17.00

Probe

17.00-22.00

Defile

Finale Modern parovi seniori A kategorija
Finale Show formacije djeca B kategorija
Finale Show formacije djeca A kategorija
Finale Show parovi seniori A kategorija
Finale Show formacije mini kids A kategorija
Finale Jazz pojedinke mini kids A kategorija
Proglašenje jazz pojedinke i show foemacije mini kids, modern parovi seniori,
show formacije djeca A i B i show parovi seniori
Finale Show grupe djeca B kategorija
Finale Show grupe djeca A kategorija
Finale Show formacije juniori B kategorija
Finale Show formacije juniori A kategorija
Proglašenje show grupe djeca A i B i show formacije juniori A i B
Finale Show pojedinke seniori A kategorija
Finale Show grupe juniori B kategorija
Finale Show grupe juniori A kategorija
Proglašenje show pojedinke seniori i show grupe juniori Ai B
Finale Modern pojedinke seniori A kategorija
Proglašenje modern pojedinke seniori

UTORAK 19.06.2018

08.30-10.00

Probe

10.00-14.30

Defile

Finale Show produkcija A kategorija
Finale Show pojedinke mini kids A kategorija
Finale Show grupe mini kids A kategorija
Proglašenje produkcije, show pojedinke mini kids i show grupe mini kids
Finale Jazz grupe juniori A kategorija
Finale Modern pojedinke juniori A kategorija
Finale Modern pojedinke djeca A kategorija
Finale Jazz formacije juniori B kategorija
Finale Jazz pojedinke seniori A kategorija
Finale Modern grupe juniori A kategorija
Finale Modern formacije juniori A kategorija
Proglašenje jazz grupe juniori, modern pojedinke djeca i juniori, modern grupe
i formacije juniori, jazz formacije juniori B i jazz pojedinke seniori
Finale Jazz pojedinke djeca A kategorija
Finale Jazz grupe seniori A kategorija
Finale Jazz parovi seniori A kategorija
Finale Jazz formacije juniori A kategorija
Proglašenje jazz pojedinke djeca, grupe i parovi seniori i formacije juniori
Finale Jazz parovi djeca A kategorija
Finale Jazz pojedinke juniori A kategorija
Finale Jazz pojedinci juniori A kategorija
Proglašenje jazz parovi djeca i pojedinke i pojedinci juniori
Finale Modern formacije djeca A kategorija
Finale Jazz grupe juniori A kategorija
Finale Jazz grupe djeca A kategorija
Finale Jazz parovi juniori A kategorija
Proglašenje modern formacije djeca, jazz grupe juniori i djeca i jazz parovi juniori
Finale Modern grupe djeca A kategorija
Finale Modern parovi juniori A kategorija
Finale Modern parovi djeca A kategorija