HRVATSKI
SHOW DANCE
SAVEZ

Vijesti

ULTIMATE DANCE EXPLOSION / satnica natjecanja

09.03.2017.

PETAK 10.03.2017


FLOOR A - paviljon 8
10.00-10.30 Probe za step grupe i formacije juniori A i B kategorija
(svaka grupa i formacija po 2 minute)
10.30-14.45 1/2 finale Juniori Step pojedinke A kategorija
1/2 finale Juniori Step parovi A kategorija
1/2 finale Juniori Step trio A kategorija
Finale Juniori Step pojedinke A kategorija
Finale Juniori Step pojedinci A kategorija
Finale Juniori Step grupe B kategorija
Proglašenje juniori step pojedinke A kategorija i step grupe B kategorija
Finale Juniori Step parovi A kategorija
Proglašenje juniori step pojedinci A kategorija
Finale Juniori Step formacije B kategorija
Finale Juniori Step trio A kategorija
Proglašenje juniori step parovi A kategorija i step formacije B kategorija
Finale Juniori Step grupe A kategorija
Proglašenje juniori step trio A kategorija
Finale Juniori Step formacije A kategorija
Proglašenje juniori step grupe i formacije A kategorija
14.45-15.30 Probe za hip-hop formacije i break dance timove i formacije djeca
(svaki tim i formacija po 4 minute)
15.30-20.00 Defile step juniori i street djeca (svi klubovi izlaze po abecednom redu, a domaćin na kraju)
Battle Mini kids Break dance pojedinci/pojedinke A kategorija
Proglašenje mini kids break dance pojedinke i pojedinci
Finale Mini kids Hip-hop pojedinke A kategorija
Proglašenje mini kids hip-hop pojedinke
Battle za 1. mjesto Djeca Break dance timovi A kategorija
Finale Djeca Break dance formacije B kategorija
Finale Djeca Hip-hop formacije A/B kategorija
Kvalifikacije Djeca Break dance formacije A kategorija
Proglašenje djeca break dance timovi A kategorija i break dance formacije B kategorija i hip-hop
formacije A i B kategorija
1/2 finale Djeca Break dance pojedinci B kategorija
1/2 finale Djeca Break dance pojedinci A kategorija
1/2 finale Djeca Break dance pojedinke A kategorija
Finale Djeca Hip-hop pojedinci B kategorija
Battle za 3. mjesto Djeca Break dance formacije A kategorija
Finale Djeca Hip-hop pojedinci A kategorija
Battle za 1. mjesto Djeca Break dance formacije A kategorija
Proglašenje djeca hip-hop pojedinci A i B kategorija i break dance formacije A kategorija
Finale Djeca Hip-hop pojedinke B kategorija
Finale Djeca Hip-hop pojedinke A kategorija
Battle za 3. mjesto Djeca Break dance pojedinci B kategorija
Battle za 3. mjesto Djeca Break dance pojedinci A kategorija
Battle za 3. mjesto Djeca Break dance pojedinke B kategorija
Battle za 3. mjesto Djeca Break dance pojedinke A kategorija
Proglašenje djeca hip-hop pojedinke A i B kategorija
Finale Djeca Hip-hop parovi B kategorija
Finale Djeca Hip-hop parovi A kategorija
Battle za 1. mjesto Djeca Break dance pojedinci B kategorija
Battle za 1. mjesto Djeca Break dance pojedinci A kategorija
Battle za 1. mjesto Djeca Break dance pojedinke B kategorija
Battle za 1. mjesto Djeca Break dance pojedinke A kategorija
Finale Djeca Hip-hop grupe A kategorija
Proglašenje djeca hip-hop parovi i grupe, break dance pojedinke i pojedinci A i B kategorija
FLOOR B - paviljon 11A
10.30-14.45 Kvalifikacije Juniori Break dance pojedinci A/B kategorija
Kvalifikacije Djeca Break dance pojedinci A/B kategorija
1/8 finale Juniori Break dance pojedinci A/B kategorija
1/8 finale Djeca Break dance pojedinci A/B kategorija
Kvalifikacije Djeca Break dance pojedinke A/B kategorija
1/4 finale Juniori Break dance pojedinci A/B kategorija
1/4 finale Djeca Break dance pojedinci A/B kategorija
1/4 finale Djeca Break dance pojedinke A kategorija
1/2 finale Juniori Break dance pojedinci B kategorija
1/2 finale Juniori Break dance pojedinci A kategorija
1/4 finale Djeca Hip-hop pojedinke A kategorija
1/2 finale Djeca Hip-hop pojedinke B kategorija
1/2 finale Djeca Hip-hop pojedinke A kategorija


SUBOTA 11.03.2017

FLOOR A - paviljon 8
10.00-10.45 Probe za step grupe i formacije djeca i seniori A i B kategorija
(djeca svaka grupa i formacija po 3 minute, a seniori po 2 minute)
10.45-14.00 Finale Djeca Step pojedinke B kategorija
Finale Djeca Step pojedinke A kategorija
Finale Seniori Step pojedinke A kategorija
Finale Djeca Step pojedinci A kategorija
Finale Seniori Step pojedinci A kategorija
Proglašenje djeca i seniori step pojedinke i pojedinci A i B kategorija
Finale Djeca Step parovi A kategorija
Finale Seniori Step parovi A kategorija
Finale Djeca Step trio B kategorija
Finale Djeca Step trio A kategorija
Finale Seniori Step trio A kategorija
Proglašenje djeca i seniori step parovi i trio A i B kategorija
Finale Djeca Step grupe B kategorija
Finale Djeca Step grupe A kategorija
Finale Seniori Step grupe A kategorija
Finale Djeca Step formacije A kategorija
Proglašenje djeca i seniori step grupe i formacije A i B kategorija
14.00-15.30 Postavljanje plesnog poda i probe za show dance grupe i formacije djeca i juniori i hip-hop formacije juniori i seniori
modern grupe seniori, street show formacije seniori i step i show formacije seniori 2
(djeca svaka grupa i formacija po 3 minute, a juniori i seniori po 1 minutu)
15.30-19.30 Finale Mini kids Step pojedinke A kategorija
Finale Djeca Show grupe B kategorija
Finale Mini kids Show pojedinke A kategorija
Proglašenje mini kids step i show pojedinke
Finale Djeca Show grupe A kategorija
Finale Juniori Show grupe B kategorija
Finale Juniori Show grupe A kategorija
Finale Djeca Show formacije B kategorija
Finale Djeca Show formacije A kategorija
Proglašenje djeca i juniori show dance grupe A i B kategorija
Finale Juniori Break dance formacije B kategorija
Kvalifikacije Juniori Break dance timovi A kategorija
Finale Juniori Break dance formacije A kategorija
Proglašenje djeca show dance formacije i juniori break dance formacije A i B kategorija
Battle za 1. mjesto Juniori Break dance pojedinke A/B kategorija
Battle za 1. mjesto Seniori Break dance pojedinke A kategorija
Battle za 1. mjesto Juniori Break dance pojedinci B kategorija
Battle za 1. mjesto Juniori Break dance pojedinci A kategorija
Proglašenje juniori i seniori break dance pojedinke i pojedinci A i B kategorija
Finale Juniori Hip-hop grupe A kategorija
Finale Seniori Hip-hop grupe A kategorija
Kvalifikacije Seniori Break dance timovi A kategorija
Finale Juniori Hip-hop formacije A kategorija
Proglašenje juniori i seniori hip-hop grupe i juniori hip-hop formacije A kategorija
20.00-22.00 Defile - svi klubovi izlaze po abecednom redu, a domaćin na kraju
Finale Seniori 2 Step formacije A kategorija
Battle za 1. mjesto Seniori Break dance timovi A
Finale Seniori Street show formacije A kategorija
Finale Juniori Show formacije A/B kategorija
Finale Seniori Modern grupe A kategorija
Finale Seniori Hip-hop formacije A kategorija
Finale Seniori 2 Show formacije A kategorija
Proglašenje svih kategorija večernjeg dijela programa
FLOOR B - paviljon 11A
10.30-14.00 Kvalifikacije Juniori Hip-hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
1/2 finale Juniori Hip-hop pojedinke B kategorija
1/8 finale Juniori Hip-hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
Finale Juniori Hip-hop pojedinke B kategorija
Finale Seniori Hip-hop pojedinke B kategorija
1/4 finale Juniori Hip-hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
1/2 finale Juniori Hip-hop parovi B kategorija
1/2 finale Juniori Hip-hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
Finale Juniori Hip-hop parovi B kategorija
Finale Seniori Hip-hop parovi B kategorija
Proglašenje juniori i seniori hip-hop pojedinke i parovi B kategorija
Battle za 3. mjesto Juniori Hip-hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
Battle za 1. mjesto Juniori Hip-hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
Battle za 3. mjesto Juniori Break dance pojedinci B kategorija
Battle za 3. mjesto Juniori Break dance pojedinci A kategorija
1/8 finale Juniori Hip-hop pojedinke A kategorija
Proglašenje juniori hip-hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
14.00-15.00 Probe break timovi i formacije juniori i seniori (svaki tim i formacija po 2 minute)
15.00-18.00 Finale Juniori Street show pojedinke A kategorija
Finale Seniori Street show pojedinci A kategorija
Finale Seniori Street show pojedinke A kategorija
1/4 finale Juniori Hip-hop pojedinke A kategorija
Proglašenje seniori street show pojedinke i pojedinci
1/2 finale Juniori Hip-hop pojedinke A kategorija
Finale Juniori Street show parovi A kategorija
Finale Juniori Street show grupe A kategorija
Finale Juniori Hip-hop pojedinke A kategorija
Proglašenje juniori street show pojedinke, parovi i grupe i hip-hop pojedinke A kategorija
1/8 finale Juniori Hip-hop parovi A kategorija
1/4 finale Juniori Hip-hop parovi A kategorija
1/2 finale Juniori Hip-hop parovi A kategorija
Finale Juniori Hip-hop parovi A kategorija
Proglašenje juniori hip-hop parovi A kategorija

NEDJELJA 12.03.2017

FLOOR A - paviljon 8
10.30-16.00 1/2 finale Djeca Show pojedinke A kategorija
1/2 finale Juniori Show pojedinke A kategorija
Finale Djeca Show pojedinke B kategorija
Finale Djeca Show pojedinke A kategorija
Finale Juniori Show pojedinke A kategorija
Finale Seniori Show pojedinke A kategorija
Proglašenje djeca, juniori i seniori show pojedinke A i B kategorija
1/2 finale Djeca Modern pojedinke A kategorija
1/2 finale Juniori Modern pojedinke A kategorija
Finale Juniori Modern pojedinci A kategorija
Finale Djeca Modern pojedinke A kategorija
Finale Juniori Modern pojedinke A kategorija
Finale Seniori Modern pojedinke A kategorija
Proglašenje djeca, juniori i seniori modern pojedinci i pojedinke A kategorija
Finale Juniori Jazz pojedinci A kategorija
Finale Djeca Jazz pojedinke A kategorija
Finale Juniori Jazz pojedinke A kategorija
Finale Seniori Jazz pojedinke A kategorija
Proglašenje djeca, juniori i seniori jazz pojedinci i pojedinke A kategorija
16.00-17.00 Probe modern i jazz grupe i formacije djeca, juniori i seniori i show grupe seniori
(djeca svaka grupa i formacija po 3 minute, a juniori i seniori po 1 minutu)
17.00-22.00 Finale Djeca Jazz grupe A kategorija
Finale Seniori Show parovi A kategorija
Finale Djeca Show parovi B kategorija
Finale Djeca Show parovi A kategorija
Finale Juniori Show parovi A kategorija
Proglašenje djeca jazz grupe A kategorija i djeca, juniori i seniori show parovi A i B kategorija
Finale Djeca Jazz parovi A kategorija
Finale Juniori Jazz parovi A kategorija
Finale Seniori Jazz parovi A kategorija
Finale Djeca Modern parovi A kategorija
Finale Juniori Modern parovi A kategorija
Finale Seniori Modern parovi A kategorija
Proglašenje djeca, juniori i seniori jazz i modern parovi A kategorija
Finale Djeca Modern grupe A kategorija
Finale Juniori Modern grupe B kategorija
Finale Juniori Modern grupe A kategorija
Finale Seniori Show grupe A kategorija
Proglašenje djeca i juniori modern grupe A i B kategorija i seniori show grupe A kategorija
Finale Djeca Modern formacije A kategorija
Finale Juniori Jazz grupe B kategorija
Finale Juniori Jazz grupe A kategorija
Finale Seniori Jazz grupe A kategorija
Proglašenje djeca modern formacije A kategorija i juniori i seniori grupe A i B kategorija
Finale Seniori Jazz formacije A kategorija
Finale Juniori Modern formacije A kategorija
Finale Seniori Modern formacije A kategorija
Proglašenje seniori jazz formacije A kategorija i juniori i seniori modern formacije A kategorija
FLOOR B - paviljon 11A
11.00-16.30 Kvalifikacije Seniori Break dance pojedinci A kategorija
Finale Juniori Hip-hop pojedinci A kategorija
1/4 finale Seniori Hip-hop pojedinke A kategorija
1/8 finale Seniori Break dance pojedinci A kategorija
Finale Seniori Hip-hop pojedinci A kategorija
Proglašenje juniori i seniori hip-hop pojedinci A kategorija
1/2 finale Seniori Hip-hop pojedinke A kategorija
1/4 finale Seniori Break dance pojedinci A kategorija
Finale Seniori Hip-hop pojedinke A kategorija
1/2 finale Seniori Break dance pojedinci A kategorija
Proglašenje seniori hip-hop pojedinke A kategorija
1/4 finale Seniori Hip-hop parovi A kategorija
Battle za 3. mjesto Seniori Break dance pojedinci A kategorija
1/2 finale Seniori Hip-hop parovi A kategorija
Battle za 1. mjesto Seniori Break dance pojedinci A kategorija
Finale Seniori Hip-hop parovi A kategorija
Proglašenje seniori break dance pojedinci i hip-hop parovi A kategorija
Kvalifikacije Seniori Hip hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
1/2 finale Seniori Hip hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
Battle za 3. mjesto Seniori Hip hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
Battle za 1. mjesto Seniori Hip hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
Proglašenje seniori hip-hop battle pojedinci/pojedinke A kategorija
Battle za 1. mjesto Seniori Hip hop battle timovi A kategorija
Proglašenje seniori hip-hop battle timovi A kategorija